-      HAKKIMIZDA

Sevgili  Eczacılarımız ve İş Ortaklarımız,

1976 yılında yola bir aile şirketi olarak çıktık. Yıllar içerisinde sağlık sektöründe her alanda planlamalarımız doğrultusunda elde ettiğimiz fırsatları değerlendirerek bugün olduğumuz noktaya ulaştık.

Yıllar içerisinde bu doğrultudan hiç ayrılmadan hem siz Eczacılarımız ve İş ortaklarımız hem de çalışanlarımıza yaklaşımlarımızda aile olgusundan yola çıkarak hareket ettik.

Bu gün kocaman bir aileyiz, ülkemizin mevcut konumu ve şartları içerisinde dünyanın dört bir yanından ülkemiz insanlarının kullanımına sunduğumuz ilaçlarımız ve sağlık gereçlerimizle sosyal bir sorumluluk taşıdığımızın da bilincinde hareket ediyoruz.

Gelecekte de bu doğrultudan hiç sapmadan ailemize katılan yeni bireylerle ileriye yürümeye devam edeceğiz.

Bizim için şirketimizin finansal büyümesi kadar önemli olan bir şey varsa o da sunduğumuz tüm ürünlerle toplumumuzun sağlıklı bir geleceğe ulaşmasında yeniliklerimizle katkıda bulunmaktır. Bu bizim en büyük övünç ve motivasyon kaynağımızdır.

 

 

 

 

 

 

-      MİSYONUMUZ

Ürünlerimizde fiyat / kalite dengesini kurarak eczacılarımıza zamanında ve en iyi hizmeti sunmak.

 

-      VİZYONUMUZ

Toplumun sağlıklı bir geleceğe ulaşması için eczacılarımızla el ele vererek çalışmak, yenilikleri takip ederek ürün skalamızı genişletmek, sağlığa açılan bir kapı olmak.

 

-      HEDEFİMİZ

Sunduğumuz ürün gruplarında eczacılarımızın her zaman ilk tercihi olmak.

 

-      STRATEJİMİZ

Dünyanın neresinde olursa olsun yenilikleri takip etmek ve ürün yelpazemize eklemek, pazarımızda güvenin simgesi olmak.

 

-      KISACA MERTCİHAN

 

NE İLE BAŞLADIK

42M² Kapalı alanda 38 çeşit ürünle 34 satış noktasında başladık.

 

NE YAPIYORUZ

418M² Kapalı alanda 4800 çeşit ürünle 300 satış noktasındayız.

 

NE PLANLIYORUZ

900M² Kapalı alana ulaşmak. Organic brand oluşturmak.

Depolama alanımızı organik ürün standartlarına yükseltmek.

 

MERTCİHAN PHARMA

Yıllar içerisinde bu doğrultudan hiç ayrılmadan hem siz Eczacılarımız ve İş ortaklarımız hem de çalışanlarımıza yaklaşımlarımızda aile olgusundan yola çıkarak hareket ettik. Bu gün kocaman bir aileyiz, ülkemizin mevcut konumu ve şartları içerisinde dünyanın dört bir yanından ülkemiz insanlarının kullanımına sunduğumuz ilaçlarımız ve sağlık gereçlerimizle sosyal bir sorumluluk taşıdığımızın da bilincinde hareket ediyoruz.